Gjendet kokainë në Strumicë, arrestohet dileri

Më 20.08.2022 në ora 23.50 në Strumicë, zyrtarët policorë nga SVR Strumicë e kanë privuar nga liria A. E. (47) nga s. Njerëz të mirë, Strumicë.

Gjatë kontrollit të tij dhe automjetit të tij “Chevrolet”, si dhe kontrollit në terren në dalje të Strumicës për në Valandovë, janë gjetur disa pako me kokainë. Në kërkim të shtëpisë së tij u gjet edhe një pako me kokainë dhe sende të tjera që lidhen me krimin. Ai ka qenë duke u ndaluar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij, do të paraqitet raport i përshtatshëm.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share