Gjatë natës zjarri kaploi një shtëpi në Tetovë

Një zjarr ka kapluar një shtëpi në Tetovë gjatë natës së kaluar .

Ekipet e zjarrëfikësve kanë intervenuar duke e shuar atë. Nuk ka informacione për viktima ose të lënduar. Policia pritet të jep më shumë detaje për rastin dhe shkaqet që sollën tek ky zjarr.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share