Gjatë bastisjes në Shkup, u gjetën dhe sekuestruan rreth 400 gramë kokainë

Pas aksionit të MPB-së kapet 31 vjeçari nga Shkupi, të ciliut i’u gjet kokainë dhe tableta.

“Gjatë kontrolleve në dy lokacione që ai i përdor, të kryera me vendim gjykate, u gjetën dhe sekuestruan rreth 400 gramë kokainë, tableta dhe një peshore dixhitale. P.K. është ndaluar në stacion dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share