Futboll: Sot zhvillohet kontrolluesja Shkëndija -Zrinjski

Klubi I futbollit Shkëndija vazhdon përgatitjet në Slloveni sipas plan programit të hartuar na stafi teknik që aktulisht drejtohet nga Artim Shaqiri. Stërvitjet e kuqezinjve në Slloveni vazhdojnë të jenë intensive dhe forma e ekipit do të testohet sërish sot në ndeshjen e tretë kontrolluese ndaj Zrinjskit të Mostarit nga Bosnja e Hercegovina.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Për ekipin e Shkëndijës ndeshja kundërboshnjakëve të Zrinjskit është kontrolluesja e tretë pas barazimit me pas fitores me rezultatin 1:0 ndaj Mariborit dhe barazimit me ndaj Ferencvarosh1:1dhe fitoren kundër Mariborit 1:0 që janë të mirëseardhura për ndeshjen e turit të parë në Ligën e Konferencës kundër skuadrës armene të Ararat Yerevan

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Ndeshja Shkëndija – Zrinjski do të luhet me fillim në ora 17:00, ndeshjen e fundit kontrolluese kuqezinjt do ta zhvillojnë kundë Dinamo të Zagrebit më 26 qershor, ndërsa më 27 qershor kthehen në Tetovë. /KlanMacedonia /

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share