Futboll i femrave: Dy ndeshje miqësore mes RMV-së dhe Kosovës

Reprezentacionet e Maqedonisë së Veriut dhe ato të Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave më 24 dhe 27 qershor, në Shkup do të zhvillojnë dy ndeshje miqësore

Këto dy miqësore vijnë në kuadër të datave të lira të UEFA-s dhe i shërbejnë dy reprezentacioneve për t’u përgatitur për sfidat e ardhshme kualifikuese. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share