Foto Familjare me Ministrat dhe shefat e delegacioneve në prag të Samitit të OSBE-së në Shkup

Forca jonë e përbashkët është OSBE-ja – ka shkruar në Facebook, Ministri i Jashtëm dhe Kryesuesi me OSBE-në, Bujar Osmani.

Ai, sic shkruan, ka shpërndarë një foto familjare me Ministrat e Punëve të Jashtme dhe shefat e delegacioneve në prag të Këshillit të 30-të Ministror të OSBE-së në Shkup.

Sic mund të shihet nga fotografia tashmë në Shkup duket se kanë mbërritur delegacionet e mbi 57 vendeve anëtare të OSBE-së./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share