Filloi takimi Kovaçevski-Mickovski

Në Klubin e Deputetëve, sot pasdite filloi takimi i Kryeministrit dhe liderit të LSDM-së, Dimitar Kovaçevski dhe kryetarit të partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski lidhur me propozimin francez për heqje e vetos bullgare dhe hapjen e negociatave për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

 

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share