Edi Rama dhe Kovaçevski bisedojnë për marrëdhënjet mes dy vendeve

Gjatë samitit “Ballkani i Hapur” që po mbahet në Ohër janë takuar kryeministri Shqipërisë, Edi Rama dhe kryeministri Maqedonisë, Dimitar Kovaçevski.

Një takim që zgjati disa minuta mes dy kryeministrave ku folën për disa çështje dhe marrëdhënjet mes dy vendeve. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share