East Gate Mall që nesër vazhdon me punë

Qendra Tregtare East Gate Mall njofton se vazhdon të punojë nga data 04.09.2022 (e diel) nga ora 10:00.

Rehabilitimi dhe dezinfektimi i të gjithë objektit ka përfunduar dhe vizitorët nga nesër mund të shijojnë dyqanet dhe restorantet e tyre të preferuara.

Nga kjo qendër shprehin falenderime deri tek të gjithë atyre që ndihmuan në riparimin e godinës pas stuhisë dhe për kontributin për të dhënë në funksion qendrën për një kohë të shpejtë./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share