Drogë në shkolla e lokale, burg për 10 të arrestuarit

Vijojnë në kërkim 4 personat e tjerë të përfshirë

Gjykata e Tiranës la në burg 10 të arrestuarit e tjerë si pjesë e dy grupeve kriminale që tregtonin lëndë narkotike në shkolla dhe lokale nate. Një ditë më parë togat e zeza lanë në burg 10 bashkëpunëtorët e tyre, ndërsa vijojnë në kërkim 4 persona të tjerë të përfshirë në këtë veprimtari.

Tv Klan

Lexo gjithashtu
Total
0
Share