Dorëhiqet drejtori i “Hekurudhat – Infrastrukturë”

Hari Lokvenec ka dhënë dorëheqje nga posti i drejtorit në NP Hekurudhat – Infrastrukturë
Arsyet e dorëheqjes, siç raportohet, janë personale.

Në seancën e sotme të qeverisë pritet që të pranohet dorëheqja dhe në vend të tij të emërohet një drejtor i ri në “Hekurudha – Infrastrukturë”. /KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share