Digjen disa vetura në Gllogjan, rasti mbetet të hetohet

Disa vetura janë djegur dje në Gllogjan të Deçanit.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Pejë, Driton Rugova.

“Dje rreth orë 12:40, Policia është njoftuar nga një qytetar se ne fshatin Gllogjan- Deçan janë duke u djegur disa vetura. Policia menjëherë kanë dal në vendngjarje, gjithashtu edhe zjarrfikësit dhe është bërë lokalizimi i zjarrit, rasti mbetet të hetohet”, tha ai.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share