Demi Moore feston 60-vjetorin në një avion privat me familjen dhe miqtë

Demi Moore festoi ditëlindjen e saj të 60-të.

Aktorja e famshme ka festuar në një avion privat me familjen dhe miqtë.

Fotot i ka postuar vajza më e vogël që ajo ndan me ish-bashkëshortin Bruce Willis, Tallulah Willis.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share