Dalin në shitje bileta të tjera për festivalin “Sunny Hill”

Së fundmi faqja zyrtare e festivalit Sunny Hill ka dalë me një njoftim, në këtë njoftim thuhet se biletat e festivalit kanë dalë në shitje.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Merr tuajën për t’u bashkuar me festën e verës”, thuhej ndër tjerash.

Kujtojmë se ky festival do mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

https://www.instagram.com/p/CfdnWbbog3W/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9ae0a6f7-e2bc-47ff-8a8b-9b0fce91c98d

Lexo gjithashtu
Total
0
Share