Conferenc League: Ballkani në Grupin G

Ballkani në edicionin e ri të fazës së grupeve në Uefa Konferencë Ligë do të garon në Grupin G, së bashku me ekipet Slavia Praha, CFR Cluj dhe Sivasspor.

Ndeshjet e para të grupeve në grupeve në Konferencë Ligë do të zhvillohen më 8 shtator, raundi i dytë më 15 shtator, i treti më 6 tetor, i katërti më 13 tetor, i pesti më 27 tetor dhe i gjashti më 3 nëntor. Finalja e UEFA Konferencë Liga është caktuar të zhvillohet më 7 qershor 20213.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share