Cilin fraksion e përkrah Kreshnik Bekteshi?

Në emisionin Klan Debat, ministri i Ekonomisë – Kreshnik Bekteshi tha se ai i takon BDI-së dhe jo fraksioneve brendapartiake.

‘Ali Ahmeti çështjet i bën publike, ai e tha qëndrimin e tij dhe qeverisë sa i përket BDI-së, pra janë spekulimet gjërat se Izet Mexhiti do ta zëvendësoj Artan Grubin e disa tjera pra janë spekulime që ia duan të keqen BDI-së” – tha Bekteshi. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share