Çiftet mbretërore bëhen bashkë, kryejnë homazhe në nder të Elizabeth II

Princi dhe Princesha e re e Uellsit, William dhe Catherine së bashku me Harry-n dhe Meghan kanë mbërritur për të kryer homazhet në nder të Mbretëreshës Elizabeth II. Ato janë fotografuar jashtë territorit të Kështjellës Windsor.

Kjo është shfaqja e parë publike që çiftet mbretërore kanë bërë së bashku që nga vdekja e Mbretëreshës.

Katër anëtarët e familjes mbretërore janë pritur ngrohtësisht nga turmat e mbledhura nga jashtë Kështjellës Windsor./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share