Capital T jep përgjigjen e shumëpritur për fansat

Këngëtari i njohur Capital T ishte i ftuar në Top Arena u pyet për “çështjet” e zemrës dhe u shpreh se është një njeri shumë familjar. Së shpejti, ai e sheh veten e tij të martuar dhe baba.

Kujtojmë se këngëtari dhe modelja e njohur Adrola Dushi janë përflitur prej kohësh se janë në një lidhje dashurie. Në një intervistë të kohëve të fundit, Adrola nuk ka përmendur emrin e të dashurit të saj, por ka lënë të nënkuptohet se është në një romancë me djalin më të bukur.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share