Çair, stuhia u ndal por rreziku nga drunjtë ende i lartë

Në Shkup mot i ligë ka kapluar gjithë qytetin me rrethinë shiu i rrëmbyeshëm dhe erërat e forta kanë shkaktuar dëme.

Lagja fushë Topanë, rruga Metodija Mitevski. Banorët ankohen se pas stuhisë disa drunjë janë jostabil dhe ekziston rreziku që të bien, informon KlanMacedonia.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share