Britney Spears: Nëna ime me goditi aq shumë sa nuk do ta harroj kurrë

Këngëtarja e bëri këtë deklaratë shokuese në një postim në Instagram të cilin e fshiu

Traumat e së kaluarës nuk mund të harrohen lehtë nga Britney Spears. Ajo ka rrëfyer një episode të së shkuarës ku nëna e saj e gjuajtur me shuplakë për shkak se qëndroi natën vonë duke festuar, ndërsa ajo kujdesej për dy djemtë e saj.

“Nëna ime po kujdesej për Jayden dhe Preston dhe unë po festoja deri në orën 4 të mëngjesit dhe nena ime ishte e inatosur! Hyra brenda, ajo më pa dhe më goditi aq fort sa nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram i cili është fshirë më vonë.

Këngëtarja pretendon më tej se incidenti ndodhi pasi ish-bashkëshorti i saj Kevin Federline me të cilin ajo ka dy djemtë e saj djemtë Jayden James dhe Sean Preston u largua nga ajo.

Javën e kaluar, Lynne Spears i kërkoi falje vajzës së saj më të madhe dhe iu lut këngëtares që të zhbllokonte numrin e saj të telefonit në mënyrë që të mund të flisnin.

Megjithatë, këngëtarja fituese e Grammy, e cila ka 41.9 milionë ndjekës në Instagram nuk e pranoi me dashamirësi faljen.

Klan News

Lexo gjithashtu
Total
0
Share