Bilall Kasami mbyll dyert e sallës së Komunës për PDSH-në

Kuvendi Qendror i PDSH-së i cili ishte i paraparë që të mbahet në sallën e Komunës së Tetovës nuk u reralizua aty përshkak se siç thonë nga PDSH për tv KlanM kryetari i Komunës Bilal Kasami e ka mbyllur derën dhe i ka marrë çelsat me vete.

Palloshi për Tv KlanM thotë  se kërkesën e kemi bërë nga data 25 Gusht./KlanMacedonia/

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share