Bie njëri nga përçuesit elektrik në fshatin Lubin

Në fshatin Lubin të komunës së Sarajit ka rënë njëri nga përçuesit elektrik.

Sipas informacioneve të para janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ekipe të EVN së shpejti pritet të dalin në teren dhe të sanojnë rastin, informon KlanMacedonia.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share