Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj për vajzën e tyre zgjedhin kumbar Ali Ahmetin

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, është bërë kumbar i Uskanës, vajzës së artistëve të njohur të skenës shqiptare, Besiana Mehmedi dhe Shkodran Tolaj.

“Nëse besohet se fëmiu i ngjan kumbarës jam shumë i nderuar dhe i lumtur që Uskanës përveç përzgjedhjes së emrit sonte iu morën flokët dhe u bë oficialisht kumbar i saj lideri i shqiptarëve Ali Ahmeti! Privilegj për Uskanën e ne si familje të ndjejmë mikëpritje, dashuri e bujari në konakun e tij në Zajaz!”, ka shkruar Shkodran Tolaj në Facebook.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share