Barcelona dhe Bayerni në kontakte direkte për transferimin e Lewandowskit

Barcelona dhe Bayern tani janë në kontakt të drejtpërdrejtë për marrëveshjen Robert Lewandowski: oferta zyrtare përfundimtare vjen shumë shpejt.

Barcelona është e përgatitur të bëjë propozimin përfundimtar në mënyrë që të përfundojë nënshkrimin e ri sa më shpejt të jetë e mundur.

Bayern, Barcelona dhe agjenti i lojtarit Zahavi në bisedime direkte për arritjen e marrëveshjes së plotë.Lewandowski i kërkoi Bayernit përsëri në 24h të fundit të largohet nga klubi dhe të pranojë propozimin pasi ai dëshiron vetëm lëvizjen e Barcelonës.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share