Ballistët nga Tetova në përkrahje të Llapit për ndeshjen kundër Buduçnostit

Tifozët nga Tetova të njohur me emrin “Ballistët”, do të jenë të pranishëm në stadium në përkrahje të Llapit, që do ta zhvillojë ndeshjen e kthimit kundër ekipit nga Mali i Zi, Buduçnost.

Ndeshjen e kaluar llapjanët humbën në Podgoricë me rezultat 2:0.Me këtë rast skuadra kosovare është fyer nga tifozët pro serb.

Tifozët nga Tetova thanë se asgjë nuk mund të arsyetohet, kur është në pyetje gjaku dhe kombi SHQIPTARË!Të enjten, më 14 korrik në “Fadil Vokrri” Llapi do ta luajë ndeshjen e dytë kundër Buduçnostit, cila fillon nga ora 20:00.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share