Babë e bir shpëtohen nga mbytja në plazhin e Spillesë

Në plazhin e Spillesë, shërbimet e Policisë Kufitare Durrës, bashkë me rojën e plazhit, kanë shpëtuar 2 qytetarë që rrezikuan të mbyteshin ndërkohë që po laheshin në det. 44-vjeçari dhe djali i tij 9 vjeç u nxorrën në breg dhe iu dha ndihma e parë.

Burimet e Policisë bëjnë me dije se babë e bir ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share