Autobusi Prishtinë-Hannover dëmtohet në Beograd, 70 persona në pritje që disa orë

Një autobus i linjes Prishtinë-Hanover ka pësuar një defekt dhe për pasojë rreth 70 udhëtarë janë në pritje tash e disa orë.

Autobusi ka ndaluar së udhëtuari në kryeqytetin serb, Beograd.

Njëri nga udhëtaret ka rrëfyer se janë lodhur nga kjo pritje dhe se ndjehen të rrezikuar.

Sipas tij, aty do të presin edhe disa orë.

“Jemi më fëmijë, e të moshuar, na kanë lan vet, po frikësohemi”, ka treguar njëri nga udhëtarët. /Indeksonline

Lexo gjithashtu
Total
0
Share