Apasiev: Nuk do marr pjesë në takimin e liderëve

Kryetari i Partisë e Majta, Dimitar Apasiev, tha se nuk do të marrë pjesë në mbledhjen e liderëve të hënën të thirrur nga kryetari i LSDM-së dhe kryeministri Dimitar Kovaçevski.

”Ata nuk mund të negociojnë me ne si me OBRM-PDUKM-në. Ne jemi një arrë e fortë” – thotë Apasiev.

Nga ana tjetër kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski dje ka konfirmuar se do të shkojë në takimin e lidereve që do të mbahet në Kuvend.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share