Alternativa me takim në Strugë: Dhamë llogari për qeverisjen njëvjeçare

Alternativa e Afrim Gashit ka vazhduar me takimet me qytetarë pas largimit nga qeveria e Kovaçevskit, ku qëndruan për rreth një vit. Sonte kjo parti realizoi takim me anëtarësinë në qytetin e Strugës, ndërsa takimi është realizuar me moton “Struga ka Alternativë”.
“Dhamë llogari për qeverisjen faqebardhë njëvjeçare dhe shpalosëm vizionin tonë për të ardhmen. Struganët po i përqafojnë masivisht politikat e Alternativës dhe për këtë dëshmon pjesëmarrja e sotme në tubim”, thuhet në njoftimin e kësaj partie./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share