Alarm i rrejshëm: Gjyshja harron valixhen në stacionin hekurudhor

Në stacionin hekurudhor në Shkup, u tha se kishte alarm për bombë mirëpo gjithçka u demnatua nga MPB-ja dhe drejtori i hekurudhave, raporton Klan M.

Drejtori hekurudhave Hari Llokvenec për Klan Maqedoni tha se policia ka bërë kontrollet dhe se në vendgjarje nuk ka pasur asnjëlloj bombë por një kufer i dyshimtë. Për momentin në stacionin e autobusave është gjithçka në rregull qytetarët mund të ndjehen të sugurtë. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share