Aktivistë të BDI-së dega Saraj publikojnë në rrjete sociale fotografi me kreun e partisë

Aktivistët e degës së Sarajit në Bashkimin Demokratik për Integrim në rrjetet sociale kanë publikuar foto me kreun e partisë. Në foto mungon kryetari i komunës Blerim Bexheti.

Siç njofton KlanM  takimi është mbajtur në selinë e BDI-së në Reçice në mes kreut të BDI-së dhe kryetarit të komunës së Sarajit ku janë adresuar pakënaqësitë e një pjese të grupit të BDI-së të cilët disa ditë më herët dolën edhe me një lëtër në media nëpërmjet të cilës i paraqitën disa pakënaqësi me të cilat nuk pajtohen në parti./Klanmacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share