Aksion policor në Saraj

Një askion i gjërë policor po zhvillohet në Saraj të Shkupit.

KlanMacedonia mëson se në disa lokacione janë stacionuar patrulla policore të cilët po ndalesë dhe kontroll të makinave.

Nga Ministria e Brendshme theksojnë se pas përfundimit të aksionit në fjalë do të dalin me detaje. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share