Aksident i rëndë në Çair

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çair të Shkupit, ku nga përplasja e dy automjeteve, përveç dëmeve të mëdha materiale, dyshohet se ka edhe të lënduar, përcjell KlanM.

Ngajrja ka ndodhur në lagjen Fushë Topanë. Ambulanca dhe policia kanë dalur në vendngjarje, ndërsa detaje priten gjatë ditës së nesërme./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share